“Është fejuar dhe do të martohet në tetor”, MC Kresha sqaron të vërtetën - Bota Sot
“Është fejuar dhe do të martohet në tetor”, MC Kresha sqaron të vërtetën

Mediale Vip

“Është fejuar dhe do të martohet në tetor”, MC Kresha sqaron të vërtetën

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 19:39
MC Kresha

Po qarkullojnë lajmet se MC Kresha është fejuar dhe se shumë shpejtë do të martohet.

Gjatë ditës së sotme po shkruhet në media se reperi MC Kresha po i jep fund beqarisë, duke u fejuar me një vajzë nga Kanadaja dhe madje ata do të martohen në tetor të këtij viti.

Por, kjo gjë nuk është aspak e vërtetë.

Vetë reperi, e ka mohuar këtë gjë madje duke u befasuar edhe ai vetë.

Kresha thotë se kjo nuk është e vertetë dhe se gjithçka është rrenë.

Reperi nga ana profesionale është shumë i nxënë, duke publikuar vazhdimisht projekte të reja që po pëlqehen shumë.

‘Private’ me Lyrical Son dhe Semiatomatic është ndër këngët më të pëlqyera dhe më të vlerësuara të kësaj vere.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...