Oriola Marashi pa të brendshme publikon fotografi fort seksi - Bota Sot
Oriola Marashi pa të brendshme publikon fotografi fort seksi

Mediale Vip

Oriola Marashi pa të brendshme publikon fotografi fort seksi

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 21:58
Oriola Marashi

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar në Instagram disa fotografi ku edhe njëherë modelja tregon formën e saj.

Ajo ka pozuar në një fustan mjaft interesant, që ua sjellim më poshtë.

Këto fotografi janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj ku komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Duket se modelja shqiptare e ka veshur fustanin elegant pa të brendshme, por kjo nuk është risi.

Oriola zakonisht merr vëmendjen me veshjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Future looks Bright 💎

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat