Edhe Emina Cunmulaj një adhuruese e ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina - Bota Sot
Edhe Emina Cunmulaj një adhuruese e ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina

Mediale Vip

Edhe Emina Cunmulaj një adhuruese e ‘Bye Bye’ nga Tayna dhe Dafina

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 10:27
Emina Cunmulaj

Tayna dhe Dafina Zeqiri po dalin të suksesshme me bashkëpunimin e tyre.

Tayna dhe Dafina Zeqiri javë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre ‘Bye Bye’ me ç’rast ky është edhe dueti i parë i Taynës me një artiste.

Brenda pak ditëve të publikimit projekti arriti të marr vëmendjen edhe të publikut por edhe të mediave me suksesin që arriti brenda pak orëve pas lansimit.

Ky duet po pëlqehet edhe nga modelja shqiptare Emina Cunmulaj e cila orë më parë publikoi një video në Instastory ku shihet duke shëtitur me makinë teksa në sfond dëgjohet ‘Bye Bye’.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...