Këngëtarja serbe kopjon këngën e Nora dhe Era Istrefit? - Bota Sot
Këngëtarja serbe kopjon këngën e Nora dhe Era Istrefit?

Mediale Vip

Këngëtarja serbe kopjon këngën e Nora dhe Era Istrefit?

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 12:26
Nora dhe Era Istrefi

Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqiptare, gjërat ja ë kthyer përmbys.

Janë artistet shqiptare që po kopjohen nga ato serbe.

Fjala është për Norën dhe Erën me këngën ‘Nuk e di’ e cila tre muaj pas publikimit është kopjuar nga Seka Aleksic.Prive.al ju sjell krahasimin e pjesëve më poshtë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...