Kim dhe Kylie ‘zhyten’ në fotoshop në kampanjën e re

Mediale Vip

Kim dhe Kylie ‘zhyten’ në fotoshop në kampanjën e re

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:21
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner shfaqen atraktive në kampanjën e re.

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner së fundi kanë lansuar kampanjën e re të produkteve të grimit.

Edhe kësaj here, dy bukuroshet vendosën që vetë t’i reklamojnë këto produkte, me disa imazhe joshëse.

Në një prej tyre, Kim dhe Kylie u shfaqën të veshura në rozë, veshje e cila mezi iu dallohej nga trupi për shkak të fotoshopit.

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat