Ira e Gaz Pajës shkëlqen nga nuri i shtatzanisë, fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur!

Mediale Vip

Ira e Gaz Pajës shkëlqen nga nuri i shtatzanisë, fotot tregojnë barkun e rrumbullakosur!

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 06:16
Gaz Paja dhe e shoqja, Ira

Qe përfolur me kohë, por përpara disa ditësh u mësua përfundimisht se Gaz Paja dhe e shoqja, Ira do të bëhen së shpejti prindër.

Dyshja ishte përpjekur ta mbante sa më larg vëmendjes këtë zhvillim të rëndësishëm në jetën e tyre, por barku I rrumbullakosur I Irës, në fund, I tradhëtoi (fshehja, për çdo rast, nuk do të zgjaste dot shumë).

Është publikuar fotoja e parë të saj ku barku shihet qartë, e madje duket edhe se bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit qenka në faza goxha të avansuara të shtatzanisë ( se nga dasma, sikur nuk morëm vesh gjë, e paskan fshehur mirë)!!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat