Nga xhirimet e filmit me Ermalin, Enca tregon si asnjëherë më parë gjoksin - Bota Sot
Nga xhirimet e filmit me Ermalin, Enca tregon si asnjëherë më parë gjoksin

Mediale Vip

Nga xhirimet e filmit me Ermalin, Enca tregon si asnjëherë më parë gjoksin

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 15:24
Enca

Enca Haxhia duket e ‘zjarrtë’ gjatë xhirimeve të filmit me Ermal Mamaqin.

Si këngëtare ajo ka arritur shumë suksese.

Por Enca Haxhia e ka sprovuar veten edhe në një tjetër fushë e është ajo e aktrimit. Vetë këngëtarja ka treguar se edhe aktrimin e ka pasur gjithmonë në qejf.

Tash kur është dita e 11-të e xhirimeve ajo duket më e lumtur se kurrë në një video që e ka publikuar në Instagram Ermal Mamaqi.

Enca madje e ka zbuluar si asnjëherë më parë gjoksin dhe duket seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@enca zbulimi i ri Kinematografik. I LOVE TROPOJA. 📽 Day 11.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...