Përveç se kanë fëmijë bashkë, Nora do jetë pjesë e pandashme e Robertit edhe për këtë arsye! - Bota Sot
Përveç se kanë fëmijë bashkë, Nora do jetë pjesë e pandashme e Robertit edhe për këtë arsye!

Mediale Vip

Përveç se kanë fëmijë bashkë, Nora do jetë pjesë e pandashme e Robertit edhe për këtë arsye!

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 22:26
Roberti dhe Nora

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës disa vjeçare nga e cila kanë dhe një vajzë..

Ishte Roberti ai i cili dha lajmin në Instagram, duke thënë se dashurie mes tyre kishte mbaruar por do vazhdojnë të jenë shokë.

Por, Nora Istrefi do jetë gjithmonë pjesë e pandashme e Robertit,jo vetëm për fëmijën që kanë bashkë, por edhe për faktin se këngëtari i ka bërë tatuazh në dorë emrin e Norës.

Sa i përket ndarjes, Nora Istrefi ende nuk ka bërë ndonjë reagim në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...