Demi Rose me këtë imazh i bën konkurrencë edhe Kim Kardashian - Bota Sot
Demi Rose me këtë imazh i bën konkurrencë edhe Kim Kardashian

Mediale Vip

Demi Rose me këtë imazh i bën konkurrencë edhe Kim Kardashian

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 23:15
Demi Rose

Demi Rose ka ekspozuar të pasmet ‘bombastike’.

Kur përmendim emrin e Demi Rose menjëherë mendja na shkon tek trupi i saj që shumë model të tjera i kanë zilinë.

Modelja britanike këtë herë në plan të parë ka vënë vithet e saj ‘bombastike’ për të cilat jo rrallë herë është vënë në krahasime me yllin televiziv Kim Kardashian.

Për format trupore Demi ka thënë se i ka bërë pa as edhe një operacion por me shumë përkushtim në dietë dhe ushtrime fizike. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Current mood ✨ Going offline for a week. If you see me, say hi on The Playa💖 . 📸 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...