Ky është reagimi i Norës pas ndarjes nga Roberti - Bota Sot
Ky është reagimi i Norës pas ndarjes nga Roberti

Mediale Vip

Ky është reagimi i Norës pas ndarjes nga Roberti

Nga: H.O. Më: 26 gusht 2019 Në ora: 06:29
Nora Istrefi

Dje Robert Berisha ka komunikuar lajmin se është ndarë nga bashkëshortja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë Reene. Ai tha se kur nuk dashuri, më mirë është me mendu pozitivisht dhe me gjet një zgjidhje.

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Megjithatë. Nora Istrefi pas lajmeve të shumta të portaleve, ka bërë edhe ajo vet një postim në rrjetet sociale.

Por postimi i saj, është krejt jashtë kësaj tematike, është bamirës. Ajo ka shpërndarë një foto të një fëmijë që ka nevojë për para për tu shëruar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...