U bë i ‘gjallë’ pas një kohe të gjatë, Flori Mumajesi ka për të thënë diçka të rëndësishme - Bota Sot
U bë i ‘gjallë’ pas një kohe të gjatë, Flori Mumajesi ka për të thënë diçka të rëndësishme

Mediale Vip

U bë i ‘gjallë’ pas një kohe të gjatë, Flori Mumajesi ka për të thënë diçka të rëndësishme

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 08:23
Flori Mumajesi

Flori Mumajesi është rikthyer pas një pauze.

Kishte një kohë që Flori Mumajesi nuk ka postuar në rrjete sociale dhe kjo gjë i ka brengosur fansat.

Mirëpo ai më në fund u bë i ‘gjallë’ me një video të cilën e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram aty ku i ka falënderuar të gjithë për urimet e ditëlindjes.

Ai ka treguar madje ka treguar se shumë shpejtë do të rikthehet qoftë vetëm fizikisht apo edhe me ndonjë projekt të ri muzikor. Një lajm i mirë ky për fansat të cilëve u ka munguar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FALEMINDERIT Ju do Flori ♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...