Kur ushtarët “kallen” pas Melanias - Bota Sot
Kur ushtarët “kallen” pas Melanias

Mediale Vip

Kur ushtarët “kallen” pas Melanias

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Dy ushtarë francezë nuk mund të ndanin sytë nga Melania, kur ajo mbërriti për samitin e tre ditor të G7 në Francë.

Zonja e Parë dukej mahnitëse ndërsa u nis nga Air Force One, duke veshur një fustan Calvin Klein 650 dollarë dhe këpucë ngjyrë rozë të nxehtë.

Melania shkaktoi një trazirë në aeroportin në Biarritz të shtunën. Fotoja kapi momentin kur dy ushtarë ia ngulën sytë në Zonjës së Parë ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq.

Zakonisht të gjithë sytë i kanë te Presidenti Trump kudo që shkel por Melania ia vodhi  vëmendjen këtë mëngjes në Biarritz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...