Oriola Marashi duket tejet e ‘nxehtë’ në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Oriola Marashi duket tejet e ‘nxehtë’ në fotosesionin e fundit

Mediale Vip

Oriola Marashi duket tejet e ‘nxehtë’ në fotosesionin e fundit

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 23:14
Oriola Marashi

Oriola Marashi po shënon suksese të mëdha në botën e modelizmit.

Oriola Marashi është duke bërë hapa në drejtimin e duhur për tu bërë një modele e suksesshme.

Ajo momente më parë publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku kishte pozuar për revistën ‘Starpeople’ dhe ky fakt e ka bërë dikur ish anëtaren e ‘OTR’ shumë krenare.

Ky nuk është suksesi as i parë as i fundit e Oriolës si modele kujtojmë se ajo javë më parë kishte pozuar edhe për makrën e njohur të veshjeve ‘Guess’

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat