Reagon Tuna pas spekulimeve se u nda me Patris Berishën - Bota Sot
Reagon Tuna pas spekulimeve se u nda me Patris Berishën

Mediale Vip

Reagon Tuna pas spekulimeve se u nda me Patris Berishën

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 22:35
Tuna

Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë kanë konfirmuar se i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Gjatë ditës së sotme u raportua se edhe këngëtarja tjetër, Altuna Sejdi, e njohur si Tuna, i ka dhënë fund kurorëzimit me bashkëshortin, Patris Berishën.

E gjithë kjo pasi që bukuroshja ka shkuar vetë në pushimet verore si dhe pa bashkëshortin e djalin e tyre, Tianin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2019'ta, robi shkon n'pushim edhe vet 😉

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Ajo shoqërohej nga një mikeshë dhe fakti që Patrisi nuk ndodhej me të, i bëri ndjekësit të mendojnë se ata po kalojnë probleme në martesën e tyre.

“2019-ta, shkon robi në pushim edhe vetë”, ka shkruar biondina në llogarinë personale në Instagram duke hedhur poshtë spekulimet e mediave.

Ndryshe, Tuna së shpejti do të publikojë këngë të reja pas sjelljes të disa këngëve muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...