Zbuloni fllonxën e re të “Stop”! Ajo aty ishte, Kodra: Në 4 mijë vajza gjetëm pikërisht këtë - Bota Sot
Zbuloni fllonxën e re të “Stop”! Ajo aty ishte, Kodra: Në 4 mijë vajza gjetëm pikërisht këtë

Mediale Vip

Zbuloni fllonxën e re të “Stop”! Ajo aty ishte, Kodra: Në 4 mijë vajza gjetëm pikërisht këtë

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 22:39
Enisa Koleci

Emisioni investigativ bëri publik sot lajmin se një fllonxë e re i bashkohet “Stop”.

Enisa Koleci u zgjodh nga audicionet e Miss Shqipëria, ku dhe mori trofeun e shoqërueses së dytë të Miss-it.

Prezantimi i saj në studio nga Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj u shoqërua me plot humor.

"Siç dhe e shikoni, në të mëngjurën tuaj, është një vajzë. E shikoni të bukur të urtë… o Perëndi e madhe, o Zot, si ka mundësi. Në 4 mijë vajza gjetëm pikërisht këtë”, theksoi Saimir Kodra.

Megjithëse, Enisa Koleci ka qenë pjesëmarrëse e audicioneve të fundit të "Klan", siç edhe tregohet në foto (galeri) disa muaj më parë, çka do të thotë se ajo njihej në ambjentet e televizionit, ndaj edhe nuk është zgjedhur aq rastësisht nga Saimir Kodra dhe Gentain Zenelaj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...