Xhemi Shehu prezanton nënën e saj - Bota Sot
Xhemi Shehu prezanton nënën e saj

Mediale Vip

Xhemi Shehu prezanton nënën e saj

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 07:55
Xhemi Shehu

Moderatorja Xhemi Shehu gjithmonë është treguar shumë e rrezervuar përsa i përket jetës së saj privat.

Në rrjetet social madje nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe shumë rrallë me ndonjë prej vogëlushëve të saj.

Por tashmë ajo ka thyer rregullin dhe ka publikuar në Instastory një video ku duket ta shoqërojë në palestër nëna e saj.

Image

Asnjëherë më parë ajo nuk e kishte bërë diçka të tillë.

Fytyra e saj thuajse nuk duket qartë, por mund të pohojmë se gjatësinë Xhemi nuk e ka trashëguar prej saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...