Avokati i Asap Rocky qëllohet me armë zjarri në kokë - Bota Sot
Avokati i Asap Rocky qëllohet me armë zjarri në kokë

Mediale Vip

Avokati i Asap Rocky qëllohet me armë zjarri në kokë

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 19:58
Asap Rocky

Avokati suedez i Asap Rocky është plagosur me armë zjarri në Stokholm.

Një avokat i shquar suedez, i cili përfaqëson rastin e reperit Asap Rocky, është qëlluar në kryeqytetin suedez, Stokholm, të premten në mëngjes, shkruan Forbes.

Policia po e heton rastin, disa persona janë arrestuar dhe janë marrë në pyetje.

Henrik Olssen Lilja u qëllua në kokë dhe kraharor dhe raportohet se e ka thirrur vetë policinë me shërbime të uegjencës.

Ai u dërgua në spital me një ambulancë, ndërsa zëdhënësja e avokatit konfirmoi për Forbes se Lilja ishte viktimë e të shtënave.

Policia është duket e hetuar këtë rast dhe ende nuk dihet nëse avokati ishte shënjestër për shkak të punës së tij. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...