Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend - Bota Sot
Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

Mediale Vip

Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 14:37
Mozzik

Mozzik po tregohet një baba i përkushtuar.

Ditët e fundit kane qarkulluar thashetheme se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes.

Por, përmes rrjeteve sociale ata po e tregojnë të kundërtën, pasi Mozzik ditë më parë shpërndau këngën e Loredanës me Meron.

Mëngjesin e sotëm, reperi publikoi një foto, në të cilën shfaqet me vajzën në krahë dhe shkraun “Me jetën time”.

Derisa ai po kujdeset për vajzën, Loredana ka udhëtuar për në Berlin, nga ku edhe publikoi imazhe.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...