Tuna nuk është vetëm! Ja kush po e shoqëron atë, gjatë pushimeve të largëta - Bota Sot
Tuna nuk është vetëm! Ja kush po e shoqëron atë, gjatë pushimeve të largëta

Mediale Vip

Tuna nuk është vetëm! Ja kush po e shoqëron atë, gjatë pushimeve të largëta

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:36
Tuna

Tuna i shqetësoi të gjithë teksa ndodhej për pushime në Mauritius e vetme dhe pa bashkëshortin e saj. U aludua se ajo mund të ishte divorcuar, ashtu si Nora Istrefi.

Të gjithë hodhën hipotezat se ashtu si Nora edhe Tuna ishte drejt ndarjes, akuza të cilave ajo u përgjigj se: “Jemi në 2019-ën, njeriu shkon me pushime edhe vetëm”.

Tuna nuk qenka vetëm me pushime. Ajo ndehet nën shoqërinë e ish-banorit të “Big Brother”, Elsamedit i njohur si Eli G dhe partneres së tij, Klaudias, teksa ka bërë publike edhe një foto me ta gjatë pushimeve.

Ata kanë pozuar së bashku e madje aventurat në Mauritius po i kalojnë së bashku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...