Nicki Minaj flet pasi tha se po hiqte dorë nga muzika - Bota Sot
Nicki Minaj flet pasi tha se po hiqte dorë nga muzika

Mediale Vip

Nicki Minaj flet pasi tha se po hiqte dorë nga muzika

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:39
Nicki Minaj

Nicki Minaj iu është drejtuar fansave të saj.

Reperja 36 vjeçare foli përmes Twitterit, pasi bëri njoftimin tronditës se po hiqte dorë nga muzika për të krijuar një familje.

“Unë jam akoma këtu. Akoma çmendurisht në dashuri me ju njerëz dhe ju e dini këtë”, ka thënë ajo pasi një fans i kërkoi të adresohej pas deklaratës për pension.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...