Reperja thumbon Taynën: Kokën e ke më të madhe se belin - Bota Sot
Reperja thumbon Taynën: Kokën e ke më të madhe se belin

Mediale Vip

Reperja thumbon Taynën: Kokën e ke më të madhe se belin

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:43
Arta Memedi, Tayna

U bë një kohë e gjatë që reperet mes  vete në Kosovë  thumbojnë njëra tjetrën. Para një 1 viti reperja e re Ata Memedi pati konflikt me Taynën, por tani reperja Arta është rikthyer dhe sërish  duke thumbuar atë.

Memedi është rikthyer me videoklip të ri  i cili titullohet “Shote Galica”, e në këtë këngë ajo nuk ka lënë anash duke i thënë Taynës se ke kokën me të madhe se belin.

Në fund  të këngës këngëtarja thumbon Taynën duke thënë: “Siri who… up ata me  kryt  ma t’madh se beli”.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...