Ledri Vula vjen me një postim për triumfin e Kosovës - Bota Sot
Ledri Vula vjen me një postim për triumfin e Kosovës

Mediale Vip

Ledri Vula vjen me një postim për triumfin e Kosovës

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 17:30
Ledri Vula

Djemtë e Kosovës vazhdojnë të na bëjnë krenar.

Sot në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ djemtë e Kosovës treguan edhe një herë se me punë dhe vullnet mund tju dalësh ballë edhe kombëtareve më të mëdha në futboll.

Pas fitores më se të merituar kombëtarja e Kosovës arriti ta gjunjëzoj atë çeke me golat e Vedat Muriqit dhe Mërgim Vojvodës.

Image

Pas tre pikëve të mëdha, Ledri Vula ka reaguar menjëherë me një postim në llogarinë e tij në Instagram ku ka shkruar “ Fitorreeeee”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...