Ana Kabashi ka filluar xhirimet e klipit të ri - Bota Sot
Ana Kabashi ka filluar xhirimet e klipit të ri

Mediale Vip

Ana Kabashi ka filluar xhirimet e klipit të ri

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 06:11
Ana Kabashi

Ana Kabashi së shpejti do vjen me një këngë të re.

Ana Kabashi kishte njoftuar fansat e saj ditë më parë se shumë shpejt do publikojë projektin e ri muzikor për të cilin vetëm se ka filluar xhirimet.

Këngëtarja ka shfrytëzuar Instagramin për të ndarë me ndjekësit e saj disa imazhe nga prapaskenat e klipit të ri në të cilat ka shkruar “Ami lekt po vjen, shumë e entuziazmuar për këtë”.

Image

Kujtojmë se kënga e fundit e saj është në bashkëpunim me motrën e saj Artën dhe Beraton, ‘Papa’ ka arritur mbi 80 mijë klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...