Almeda Abazi ndanë videon e të birit kur për herë të parë thërret baba - Bota Sot
Almeda Abazi ndanë videon e të birit kur për herë të parë thërret baba

Mediale Vip

Almeda Abazi ndanë videon e të birit kur për herë të parë thërret baba

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 06:25
Almeda Abazi

Duket se Efehan do ndjek hapat e nënës dhe babait të tij.

Tolgahan Sayisman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çinar’ këtë muaj do fillojë një serial të ri në ekranet turke i cili do mbaj emrin ‘Kampion’.

Po çfarë është edhe më interesante në serial do mund të shohim edhe birin e tij dhe Almedës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Senin o “Baba” deyisini yerim Efehan’im❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Vetë aktorja shqiptare ka ndarë një video të Efehan të shkëputur nga episodi i parë ku për herë të parë thërret emrin baba dhe kjo ko emocionuar shumë bukuroshen shqiptare.

Kujtojme se Almeda dhe Efehan janë në lidhje bashkëshortore tani disa vite dhe muajin maj ata u bën prindër për herë të parë me lindjen e Efehanit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...