Fansi bën veprimin e ‘çmendur’ për Melindën - Bota Sot
Fansi bën veprimin e ‘çmendur’ për Melindën

Mediale Vip

Fansi bën veprimin e ‘çmendur’ për Melindën

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 08:22
Melinda Ademi

Melinda është kthyer në një nga artistet e preferuara tek publiku.

Melinda Ademi ende nuk ka mbushur një vit të plotë në skenën e muzikës shqiptare por kanë mjaftuar disa hite nga ajo për ta rikthyer në një nga artistet e preferuara.

Këngëtarja dje kishte mbajtur një koncert dhe pas përfundimit është takuar me një fans të saj i cili ka befasuar këngëtaren me veprimin e bërë.

Image

Fansi kishte shkruar emrin e Melindës në dorën e tij.

Ndryshe, kënga e fundit e saj titullohet ‘A po don pak’ dhe tani numëron mbi sy milionë klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...