Danny Drinkwater rrihet nga gjashtë persona, pasi ngacmoi të dashurën e një futbollisti - Bota Sot
Danny Drinkwater rrihet nga gjashtë persona, pasi ngacmoi të dashurën e një futbollisti

Mediale Vip

Danny Drinkwater rrihet nga gjashtë persona, pasi ngacmoi të dashurën e një futbollisti

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 20:34
Danny Drinkwater

Futbollisti anglez, Danny Drinkwater, është rrahur nga disa persona, pasi u përpoq t’ia merrte të dashurën një futbollisti tjetër.

29-vjeçari, i cili është i huazuar nga Chelsea te Burnley, është përfshirë në një përleshje me futbollistin tjetër në një klub në Mançester.

Ai është nxjerrë jashtë nga stafi i sigurimit, para se të sulmohej nga një grup prej gjashtë personash, të cilët e kanë goditur me një “objekt të topitur”.

“Ishte jashtëzakonisht keq me gjak kudo”, ka thënë një burim, transmeton The Sun. Më tej, është thënë se disa prej tyre kishin bërtitur: “Thyeja këmbët”.

E gjitha kishte nisur kur Drinkwater kishte nisur ta ngacmonte një femër e bukur, e cila ishte e dashura e futbollistit të Scunthorpe United, Kgosi Ntlhe.

Ai ka qenë i dehur dhe citohet t’i ketë thënë: “Nuk më intereson mik, ajo do të vijë me mua” dhe pastaj ka nisur përleshja ndërmjet dy futbollistëve.

Sigurimi i ka nxjerrë që të dy jashtë klubit dhe pastaj jashtë Drinkwater është sulmuar nga personat tjerë duke pësuar lëndime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...