Ndodhi e papritura mes kushërirave që i kishin prishur raportet mes vete - Bota Sot
Ndodhi e papritura mes kushërirave që i kishin prishur raportet mes vete

Mediale Vip

Ndodhi e papritura mes kushërirave që i kishin prishur raportet mes vete

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 10:51
Anxhelina dhe Beatrix Ramosaj

Anxhelina dhe Beatrix i kanë befasuar të gjithë me veprimin e fundit.

Dy kushërirat, Anxhelina dhe Beatrix, i kishin acaruar raportet mes vete dhe as nuk flisnin për një kohë.

E tani Anxhelina nëpërmjet një postimi ka bërë të ditur se ato janë pajtuar. Në postimin e bërë të dyja shihen krah njëra-tjetrës në makinë derisa Anxhelina i kishte vënë mbishkrimin interesant imazhit.

“Me gocën e tezes që m’kishte bërë unfollow”, ka shkruar ajo në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...