Morena ‘godet’ me pozën në Instagram, nuk ndalen komentet - Bota Sot
Morena ‘godet’ me pozën në Instagram, nuk ndalen komentet

Mediale Vip

Morena ‘godet’ me pozën në Instagram, nuk ndalen komentet

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 14:05
Morena Taraku

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative.

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në të brendshme dhe menjëherë kanë ardhur reagimet e shumta.

Kjo nuk është hera e parë që Morena shfaqet e tillë, mirëpo çdo herë merr vëmendjen maksimale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...