Lisa Presley: Kisha frikë të kisha fëmijë me Michael Jackson - Bota Sot
Lisa Presley: Kisha frikë të kisha fëmijë me Michael Jackson

Mediale Vip

Lisa Presley: Kisha frikë të kisha fëmijë me Michael Jackson

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 15:23
Lisa Presley dhe Michael Jackson

Lajmet rreth tij zënë përherë faqet e para të shtypit rozë ashtu si dhe çdo gjysmë fjale e thënë publikisht nga ata që e patën afër.

Kështu ka ndodhur edhe me një deklaratë të Lisa Presley, ish-bashkëshortja e Michael Jackson, e cila ka thënë se ajo nuk pati fëmijë me Jackson, pasi kishte frikë. “Mendoja të ardhmen dhe thoja se kurrë nuk do dëshiroja të hyja në një betejë kujdestarie me të”, ka thënë Presley.

Ndërkohë mësohet se Michael ishte këmbëngulës në këtë pikë, ndaj dhe vendosi t’I bëjë fëmijët e tij me Debbie Rowe. Vajza e Elvis Presley, Lisa, tani 51-vjeçe qëndroi e martuar me yllin e popit në vitet 1994-1996, teksa Michael u përballë me akuzat për abuzim seksual me të mitur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...