Djemtë e Kosovës aterojnë në Londër, bashkë me ta edhe reperi shqiptar - Bota Sot
Djemtë e Kosovës aterojnë në Londër, bashkë me ta edhe reperi shqiptar

Mediale Vip

Djemtë e Kosovës aterojnë në Londër, bashkë me ta edhe reperi shqiptar

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 17:56
Kombëtarja Kosovës

Kombëtarja e Kosovës kanë mbërritur në Angli për ndeshjen kundër ‘tre luanëve’.

Dardanët nesër do luajnë lojën e radhës kundër kombëtares angleze, dhe djelmoshat veçse kanë mbërritur në Angli për përgatitjet e fundit para ndeshjes.

Në disa postime të bëra në Instagram nga talenti Edon Zhegrova shohim se bashkë me kombëtaren tonë në Britani ka udhëtuar edhe Capital T i cili pritet të përkrah Dardanët nga tribunat.

Kujtojmë se Kosova po udhëton në Southampton me ‘kokën lartë’ pas serisë prej 15 ndeshjeve të pamposhtur.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...