Dua Lipa ‘harron’ Kosovën, prezanton veten si londineze - Bota Sot
Dua Lipa ‘harron’ Kosovën, prezanton veten si londineze

Mediale Vip

Dua Lipa ‘harron’ Kosovën, prezanton veten si londineze

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 18:07
Dua Lipa

Dua Lipa ka befasuar të gjithë me videon e fundit.

Dua Lipa ka shokuar të gjithë me videon e fundit ku në kampanjën ‘Ysl’, ‘harron’ Kosovën dhe veten e prezanton si një këngëtare nga Londra.

Ky veprim i këngëtares kosovare ka nxitur menjëherë reagime në Instagram ku shumë ndjekës i kanë përkujtuar asaj se cilit vend i takon.

Kjo deklaratë e këngëtares na ka habitur të gjithëve, pasi Dua është përpjekur në maksimum që të ngrejë emrin e Kosovës.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...