Melinda, gjysmëlakuriq përballë publikut - Bota Sot
Melinda, gjysmëlakuriq përballë publikut

Mediale Vip

Melinda, gjysmëlakuriq përballë publikut

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 22:42
Melinda Ademi

Melinda Ademi di që të jetë provokative edhe kur këndon në publikë

Ajo ka qenë duke kënduar në njërën prej klubeve dhe është shfaqur tepër provokative.

Reperja ka pasur të veshur një veshje gjysmëlakuriq ngjyrë të bardh e cila ndriçonte me gurë të bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

excuse you? 🌪🙃

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Këngëtarja lansoi këngën e saj më të re, “A po do pak” para tri jave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...