Kështu duket përbrenda banesa moderne e Ilda Bejlerit - Bota Sot
Kështu duket përbrenda banesa moderne e Ilda Bejlerit

Mediale Vip

Kështu duket përbrenda banesa moderne e Ilda Bejlerit

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 09:16
Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Duke qenë fytyrë publike dhe shumë e dashur për të gjithë, jeta e saj brenda dhe jashtë profesionit ka qenë gjithmonë në fokus të veçantë.

Ajo është  afërt me ndjekësit e saj andaj me ta ndan foto të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Image
Image

Së fundmi ka publikuar pamje duke u treguar dhomën e gjumit, kuzhinën dhe ballkonin e banesës së saj moderne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...