Me kostum elegant dhe atlete, Agnesa Vuthaj rrëmben vëmendje në imazhet e reja - Bota Sot
Me kostum elegant dhe atlete, Agnesa Vuthaj rrëmben vëmendje në imazhet e reja

Mediale Vip

Me kostum elegant dhe atlete, Agnesa Vuthaj rrëmben vëmendje në imazhet e reja

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:44
Agnesa Vuthaj

Është emër mjaft i dashur për publikun dhe tanimë shquhet si njëra nga modelet më të suksesshme në trojet shqiptare.

Fjala është për Agnesa Vuthajn, e cila tërheq vëmendje thuajse me çdo postim që publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Istogu është shfaqur tejet atraktive në imazhet e reja që ka publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram, teksa pozon pranë “Blue Wall”.

Me kostum elegant dhe me atlete, 33-vjeçarja nuk ka si të mos rrëmbejë vëmendje me dukjen e saj atraktive.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme as këtë herë nuk kanë munguar nga fansat e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shades of #blue #nyc

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...