LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali - Bota Sot
LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali

Mediale Vip

LeBron James bashkë me gruan për pushime në Itali

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 11:45
LeBron James dhe bashkëshortja e tij Savannah James

LeBron James dhe bashkëshortja e tij Savannah James janë më të dashuruar se kurrë!

Çifti janë parë duke ecur dorë për dore të hënën në Portofino, ltali.

Ata ishin të shoqëruar nga miq të basketbollistit, përfshirë, lojtarin Chris Paul.

LeBron kishte të veshur një bluzë të bardhë me pantallona shumëngjyrëshe dhe atlete Nike ndërkaq gruaja e tij një pantallona të gjëra rozë me këmishë të bardhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...