Ndjekësja e ngacmon për burrin, Angela Martini i kthen përgjigje pa u menduar gjatë - Bota Sot
Ndjekësja e ngacmon për burrin, Angela Martini i kthen përgjigje pa u menduar gjatë

Mediale Vip

Ndjekësja e ngacmon për burrin, Angela Martini i kthen përgjigje pa u menduar gjatë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:30
Angela Martini dhe Dragos Savulescu

Angela Martini prej muajsh përflitet të jetë ndarë nga bashkëshorti i saj, biznesmeni Dragos Savulescu e mungesa e fotove të çiftit në rrjetet sociale, si më parë, ka përforcuar edhe më thashethemet e divorcit.

Krahas kësaj, u zbulua se Savulescu së fundmi po përballet me drejtësinë dhe kishte disa probleme me lidhin dhe për këtë shkak mungonte në Instagramin e modeles shkodrane.

Kështu pak orë më parë Angela i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj që ta pyesin dhe një ndër pyetjet e mbërritura e të bërë publike edhe nga ajo ishte: “Nuk po të shohim një foto me burrin na ke bërë merak”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i 33-vjeçares, e cila i është përgjigjur fanses se nuk ka përse të shqetësohet sepse ajo vetë nuk është e merakosur apo e shqetësuar.

Nuk dihet në të vërtetë ç’po ndodh me çiftin, që në fillim të dhjetorit do të festojnë edhe 2 vjetorin e martesës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...