Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti - Bota Sot
Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti

Mediale Vip

Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 14:39
Tayna

Këngëtarja e talentuar Tayna edhe pse shumicën e këngëve e shohim si repere, kësaj radhe ajo do të vij me një baladë.

Sipas burimeve të Indeksonline, kënga pritet të lansohet së shpejti dhe do të vije pa videoklip.

Kënga pritet të jetë një hit i radhës, duke kujtuar suksesin që kishte Tayna me baladën e saj me titull ‘Dorentina’, që u prit mjaft mirë nga publiku.

Kujtojmë që Tayna me këngën e fundit në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, ‘Bye Bye’ arriti një sukses të madh. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...