Ermali blen veturë të re luksoze me çmim marramendës - Bota Sot
Ermali blen veturë të re luksoze me çmim marramendës

Mediale Vip

Ermali blen veturë të re luksoze me çmim marramendës

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 16:27
Ermal Fejzullahu

Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë.

Është Ermal Fejzullahu ai i cili ka bërë blerjen e radhës të një super veture.Këngëtari duket se është shumë i dhënë pas veturave, e tashmë e ka blerë edhe një të re, e cila është e tipit “Range Rover”

Me një kërkim në internet, ky tip i kësaj veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurove.Ndryshe, Ermali dhe Ariana shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të katërt.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...