A do të pranonte Dakota Johnson një tjetër rol si në Fifty Shades? - Bota Sot
A do të pranonte Dakota Johnson një tjetër rol si në Fifty Shades?

Mediale Vip

A do të pranonte Dakota Johnson një tjetër rol si në Fifty Shades?

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 17:39
Dakota Johnson

Dakota Johnson u pyet nëse asaj i janë ofruar vazhdimisht role seksi, pas rolit të saj si Anastasia Steele në filmat Fifty Shades of Grey.

“Jo, në të vërtetë jo. Nuk ka shumë si ata filma”, tha Dakota për The Wrap.

Sidoqoftë, ajo nuk tha që s’do të pranonte të merrte një rol të ngjashëm me Anastasia Steele.

“Po nëse ka një projekt ose një film që është i ngjashëm. Dua të bëj gjithçka dhe dua të mësoj. Shpresoj që ta vazhdoj këtë punë sepse jam me të vërtetë me fat”, shtoi aktorja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...