“Përshëndeteni shokun tim”, Morena sjell foto në rroba-banjo para pasqyrës - Bota Sot
“Përshëndeteni shokun tim”, Morena sjell foto në rroba-banjo para pasqyrës

Mediale Vip

“Përshëndeteni shokun tim”, Morena sjell foto në rroba-banjo para pasqyrës

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 18:13
Morena Taraku

Morena Taraku u shfaq joshëse në fotografinë e re.

Morena Taraku ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë atraktive.

Këngëtarja kishte veshur një palë bikini rozë, në të cilat kishte vënë në plan të parë linjat e formësuara trupore.

Ajo po mbante në duar një lodër fëmijësh dhe shkruan “Përshëndeteni shokun tim”.

Për ndryshe, “Swag” titullohet projekti i fundit nga Morena Taraku, ndërsa ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...