Këngëtarja shqiptare ka gati projektin e veçantë, nuk e ka bërë askush më parë - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare ka gati projektin e veçantë, nuk e ka bërë askush më parë

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare ka gati projektin e veçantë, nuk e ka bërë askush më parë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 22:11
Bleona Qereti

Komentet negative në rrjetet sociale janë kthyer tashmë në një problem të madh për përdoruesit e tyre, e sidomos për personazhet e njohur.

Këta të fundit, shpeshherë janë vënë në qendër të vëmendjes nga komentuesit, qoftë edhe për një gjë fare të vogël.

Këtij fenomeni nuk i ka shpëtuar dot as këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, e cila ka raste që të gjykohet nga fansat e saj për veshjen apo ndonjë deklaratë që bën.

Por Bleona nuk e ka aspak problem që t’u përgjigjet atyre që e kritikojnë në të njëjtën mënyrë. Ndërkohë sot, Qereti ka vendosur që t’ua mbyllë gojën njëherë e mirë të gjithë atyre që gjykojnë dhe kanë vetëm gjëra negative për të thënë.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet ajo së bashku me një qen, e bashkëngjitur me të shkruan se po punon për një këngë të re e cila mban titullin “Haters”.

“Kënga ime e re do të publikohet në datë 27 shtator. Kam vendosur të flas për një fenomen që është bërë pjesë e jetës së çdo personi që përdor rrjetet sociale, veçanërisht personazhet e njohur. Jo të gjithë ne kemi kurajën të zbulojmë se çfarë është në të vërtetë: Një kancer digjital! Jam duke folur për komentet të mbushura me urrejtje nga njerëz të mjerë, të cilët shumicën e kohës shkruajnë nga llogari fallco duke përdorur WiFi falas. Këta dështakë nuk kanë as kurajën të përdorin emrat e vërtetë dhe kjo është e vetmja mënyrë për të justifikuar dështimin e tyre në jetë duke ju drejtuar gishtin të tjerëve, që në të vërtetë kanë punuar fort për të arritur aty ku janë! P.S: Ju fal të gjithëve, sepse nëse më ndiqni ju jeni fansa”, shkruan Bleona.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...