Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët - Bota Sot
Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Mediale Vip

Capital T mbetet i fascinuar me Dardanët

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 06:12
Capital T

Capital T ishte prezent në St’Mary.

Kosova mbrëmë u mposht nga kombëtarja angleze por nuk u gjunjëzua dhe i shënoi tre gola skuadrës së Gareth Southgate.

Në tribunat e St’Maryt ishte edhe Capital T i cili bashkë me Ilir Latifin kishin udhëtuar për t’i përkrahur Dardanët.

Reperi ka mbetur i fascinuar nga paraqitja e Kosovës dhe menjëherë pas ndeshjes ka publikuar një fotografi në Instastory ku ka shkruar ‘Krenar me ju’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...