Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

Mediale Vip

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 09:02
Loredana Zefi

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet.

Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re.

Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi se më 13 shtator publikon projektin e ri.

Image

Kënga e fundit nga Loredana titullohet “Kein Plan” dhe e solli në bashkëpunim me Meron dhe mori afro 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Kujtojmë që së fundi Loredana dhe Mozzik janë përfolur për një krizë në lidhje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat