Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule” - Bota Sot
Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”

Mediale Vip

Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:22
Capital T dhe Erion Veliaj

Capital T ka filluar numërimin deri në koncertin që do ta mbajë në Tiranë.

Së fundi, reperi është pritur në takim nga kryebashkiaku u Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ofroi mbështetje për koncertin recital.

“Miremengjes nga Bashkia e Tiranes, faleminderit Kryetar @erionveliaj per suportin e madh ne projektin tone TIME CAPSULE i cili do te ndodh pas disa ditesh ne sheshin Nene Tereza. Shihemi me 19.09.19″, ka shkruar Capital T.

Për ndryshe, reperi mbrëmë ishte i pranishëm në stadiumin St Mary’s, ku shikoi nga afër ndeshjen Kosovë-Angli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...