Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës? - Bota Sot
Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Mediale Vip

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 17:18
Roberti dhe Jessica Kadiu

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie.

Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej.

Media nga burimet e saj merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe prej vitesh jeton në New York.

“Roberti dhe Jessica ka një vit që janë në lidhje”, thotë ky burim.

Vajza në fjalë është nga Shqipëria, saktësisht nga qyteti i Burrelit.

Madje, Kadiu ka publikuar një fotografi në InstaStory pikërisht nga vendi ku po qëndron në Turqi.

Më poshtë keni disa fotografi të saj:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat