Si Jennifer Lopez; Pak ditë para lindjes, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ndryshon look - Bota Sot
Si Jennifer Lopez; Pak ditë para lindjes, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ndryshon look

Mediale Vip

Si Jennifer Lopez; Pak ditë para lindjes, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ndryshon look

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 17:37
Ariana Fejzullahu

Në fare pak ditë Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të kenë në krah fëmijën e tyre të katërt.

Nëna e 3 fëmijëve ka vendosur të ndryshojë look pak para se të sjellë në jetë vajzën e saj dhe pamjen e saj të re e ka postuar më pas edhe në Instagramin e saj.

Duke dashur t’i qëndojë larg bojërave në këtë fazë të shtatzënisë, bashkëshortja e Ermalit ka zgjedhur t’i presë flokët deri te super, duke dnjkeur kështu trendin dhe ky model flokësh është më IN i momentit.

Image

Pak ditë më parë ishtë Jennifer Lopez ajo që debutoi një prerjetë tillë, që thuhet se është kryefjala e kësaj vjeshte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...