Fjolla Morina përfundon në spital - Bota Sot
Fjolla Morina përfundon në spital

Mediale Vip

Fjolla Morina përfundon në spital

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 18:11
Fjolla Morina

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por që se çfarë ka ndodhur më shumë me të nuk ka treguar.

“So lehtë me vdek”, ka shkruar Fjolla Morina.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Morina nuk e ka bërë të ditur, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat