A është ky mashkulli me të cilin po pret fëmijë Genta Ismaili? - Bota Sot
A është ky mashkulli me të cilin po pret fëmijë Genta Ismaili?

Mediale Vip

A është ky mashkulli me të cilin po pret fëmijë Genta Ismaili?

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 20:31
Foto e publikuar nga Genta

Lajme të shumta janë përhapur kohëve të fundit rreth Genta Ismailit rreth një shtatzënie të mundshme të këngëtares.

E sikur për të ‘konfirmuar’ një lidhje të mundshme e për të shtuar edhe më shumë dyshimet rreth këtyre zërave, Genta së fundmi ka publikuar disa pamje ku shihet duke e puthur një mashkull.

Ajo duket në një ndejë romantike, dhe hapur e ka puthur këtë mashkull.

Image
Image
Image

Se a ka diçka të re në këtë drejtim, mbetet të konfirmohet nga vetë këngëtarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...