Anxhelina publikon fotot provokative, vjen komenti i papritur i kushërirës me të cilën nuk fliste - Bota Sot
Anxhelina publikon fotot provokative, vjen komenti i papritur i kushërirës me të cilën nuk fliste

Mediale Vip

Anxhelina publikon fotot provokative, vjen komenti i papritur i kushërirës me të cilën nuk fliste

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:31
Anxhelina Hadërgjonaj e Beatrix Ramosaj

Komenti i Beatrix pranë fotos së Anxhelinës i ka habitur të gjithë.

Anxhelina Hadërgjonaj e Beatrix Ramosaj nuk flisnin me njëra tjetrën.

E sot kur i kanë rregulluar raportet janë afruar shumë si në fillimet e para kur i shihnim duke kaluar shumë kohë së bashku.

Se janë pajtuar u bë e ditur nga një postim i bërë ditë më parë nga vetë Anxhelina e cila tha se po shoqërohet me kushërirën që e ka hequr nga Instagrami.

E tani Anxhelina e ka publikuar një foto në Instagram dhe në mesin e shumë komenteve pozitive nuk ka munguar edhe ai i Beatrixit

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat