Brenda dhomës më të bukur të shtëpisë luksoze të Amit dhe Ermalit!!! - Bota Sot
Brenda dhomës më të bukur të shtëpisë luksoze të Amit dhe Ermalit!!!

Mediale Vip

Brenda dhomës më të bukur të shtëpisë luksoze të Amit dhe Ermalit!!!

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:08
Amarda dhe Ermali

Amarda Toska është mjaft e kursye kur vjen fjala tek jeta private, megjithatë së fundi ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa momente mjaft të këndshme me vogëlushen e saj, Sia.

Ami po përpiqet ta vërë në gjumë, por ajo duket mjaft energjike dhe e vendosur të luajë edhe ca, përpara se të flerë. Me këtë rast, në patëm mundësi të shohim dhe pak nga ambjentet  e brendshme të shtëpisë së ciftit të njohur të showbizit.

Dhoma mbizotërohet nga një ngjyrë rozë e ëmbël, dhe duket e kombinuar me mjaft hijeshi. Në mos është më e bukura, padyshim duhet të jetë më e `ëmbla“ e të gjithë banesës!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat